PM43-330K-RC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 3,663
Datasheet
Similar
Signal Transformer
In Stock: 0
Datasheet
33 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 640 mA 540mOhm Nonstandard