4609X-AP1-223LF is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Bourns Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Bourns Inc.
In Stock: 179
Datasheet
Vishay Dale
In Stock: 0
Vishay Dale
22k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP
4609X-AP1-223LF
DigiKey Part Number
4609X-AP1-223LF-ND - Tape & Box (TB)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
4609X-AP1-223LF
Description
RES ARRAY 8 RES 22K OHM 9SIP
Manufacturer Standard Lead Time
24 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
4609X-AP1-223LF Models
Category
Power Per Element
200mW
Manufacturer
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Series
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Packaging
Tape & Box (TB)
Mounting Type
Through Hole
Part Status
Active
Package / Case
9-SIP
Circuit Type
Bussed
Supplier Device Package
9-SIP
Resistance (Ohms)
22k
Size / Dimension
0.898" L x 0.098" W (22.81mm x 2.49mm)
Tolerance
±2%
Height - Seated (Max)
0.200" (5.08mm)