LEDWS50L5-XQ
DigiKey Part Number
2170-LEDWS50L5-XQ-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LEDWS50L5-XQ
Description
VISION SYS SPOT LIGHT 50MM WHT
Detailed Description
Spotlight White
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
LEDWS50L5-XQ Models
Category
Type
Spotlight
Color
White
Series
Outer Diameter
1.970" (50.04mm) Dia