LEDWR62X62W
DigiKey Part Number
2170-LEDWR62X62W-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LEDWR62X62W
Description
PRESENCEPLUS 62 X 62 MM RING LIG
Detailed Description
Square White
Category
Color
White
Manufacturer
Banner Engineering Corporation
Length
2.630" (66.80mm)
Series
Width
2.630" (66.80mm)
Packaging
Bulk
Height
4.100" (104.14mm)
Part Status
Active
Outer Diameter
1.540" (39.12mm) Dia