LEDRS50L20-XQ
DigiKey Part Number
2170-LEDRS50L20-XQ-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LEDRS50L20-XQ
Description
VISION SYS SPOT LIGHT 50MM RED
Detailed Description
Spotlight Red
Category
Type
Spotlight
Color
Red
Series
Outer Diameter
1.970" (50.04mm) Dia