LEDRR62X62W
DigiKey Part Number
2170-LEDRR62X62W-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LEDRR62X62W
Description
PRESENCEPLUS 62 X 62 MM RING LIG
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Square Red
Category
Color
Red
Manufacturer
Banner Engineering Corporation
Length
2.626" (66.70mm)
Series
Width
2.626" (66.70mm)
Packaging
Box
Inner Diameter
1.539" (39.10mm)