LEDRB75X150PW2-XQ
DigiKey Part Number
2170-LEDRB75X150PW2-XQ-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LEDRB75X150PW2-XQ
Description
VISION SYS LIGHT 75X150MM RED
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Length
7.091" (180.11mm)
Width
4.138" (105.11mm)
Series
Height
1.014" (25.76mm)
Packaging
Bulk
Length - Emitting Surface
5.906" (150.00mm)
Width - Emitting Surface
2.953" (75.00mm)