LEDRB150X150PW2-XQ
DigiKey Part Number
2170-LEDRB150X150PW2-XQ-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LEDRB150X150PW2-XQ
Description
VISION SYS LIGHT 150X150MM RED
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Backlight Red
Category
Length
7.438" (188.93mm)
Manufacturer
Banner Engineering Corporation
Width
7.091" (180.11mm)
Series
Height
1.014" (25.76mm)
Packaging
Bulk
Length - Emitting Surface
5.906" (150.00mm)
Part Status
Active
Width - Emitting Surface
5.906" (150.00mm)