LEDILA435XD6-XQ
DigiKey Part Number
2170-LEDILA435XD6-XQ-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LEDILA435XD6-XQ
Description
VISION LIGHT - 435 MM LINEAR ARR
Detailed Description
Bar Infrared
Category
Color
Infrared
Manufacturer
Banner Engineering Corporation
Length
23.917" (607.50mm)
Series
Width
2.339" (59.40mm)
Packaging
Box
Height
1.283" (32.60mm)
Part Status
Active
Length - Emitting Surface
17.126" (435.00mm)