LEDIB300X150PW2-XQ
DigiKey Part Number
2170-LEDIB300X150PW2-XQ-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LEDIB300X150PW2-XQ
Description
VISION LIGHT - 300X150MM BACKLIG
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Length
7.091" (180.11mm)
Width
14.037" (356.54mm)
Series
Height
1.002" (25.45mm)
Packaging
Box
Length - Emitting Surface
5.906" (150.00mm)
Width - Emitting Surface
11.811" (300.00mm)