ABSTS5A2-210M011M | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | ABSTS5A2-210M011M |
Description | FILTER SAW 1.176GHZ 5-SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 16 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 1.176GHz Frequency GPS RF SAW Filter (Surface Acoustic Wave) 1.8dB Bandwidth 5-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Applications GPS |
Manufacturer Abracon LLC | Mounting Type Surface Mount |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Package / Case 5-SMD, No Lead |
Part Status Active | Height (Max) 0.020" (0.50mm) |
Frequency - Center 1.176GHz | Size / Dimension 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm) |