SJ5632-4.5-1
DigiKey Part Number
1067-SJ5632-4.5-1-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SJ5632-4.5-1
Description
3M SJ5632 BUMPER PROTECTIVE
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Bumper Rollstock - Customizable 12.000" L x 4.500" W (304.80mm x 114.30mm) Polyurethane Clear
Category
Size / Dimension
12.000" L x 4.500" W (304.80mm x 114.30mm)
Manufacturer
3M (TC)
Thickness
0.031" (0.79mm)